LASSO TRIX™

Trix™ Lasso na kleszcze

 

Trix™ to oryginalny szwedzki przyrząd do prawidłowego usuwania kleszczy przeznaczony dla ludzi i zwierząt. Wielokrotnego użytku, z możliwością dezynfekcji.

 

Lasso na kleszcze Trix™ to bezpieczny sposób usuwania pasożytów

Usuwanie kleszcza wymaga wiedzy i umiejętności. Pasożyty wbijają się głęboko pod skórę i trzeba je wyjąć tak, aby nie pozostawić żadnej z części ich ciała. Z uwagi na roznoszone przez nie choroby, wskazane jest, aby kleszcza wyjąć dość szybko. Lasso na kleszcze jest najlepszym sposobem na pozbycie się pasożyta. 

Przyrząd do usuwania kleszczy musi być bezpieczny i niezawodny. Jeżeli nie posiadamy takowego, nie eksperymentujmy z domową pęsetą czy innym przypadkowym przyrządem. Zakupmy w aptece specjalistyczny sprzęt lub udajmy się do lekarza lub weterynarza.

Dlaczego lasso na kleszcze Trix™  jest bezpieczny przyrządem?

Lasso na kleszcze to wyjątkowo bezpieczny i skuteczny sposób pozbycia się pajęczaków. Przyrząd został  przetestowany przez certyfikowane laboratorium medyczne koncernu SAAB. Z ponad 10 tysięcy przeprowadzonych testów wynika, że ponad 90 procent kleszczy zostało wyjętych w całości – co znacznie zmniejsza ryzyko zakażenia jakąkolwiek chorobą odkleszczową.

Podawane przez producentów statystyki wskazują na to, że przyrząd do usuwania kleszczy w postaci lassa jest najbardziej bezpiecznym sposobem do usuwania pasożytów, jaki do tej pory funkcjonuje na rynku medycznym. Lasso nie ingeruje w strukturę skóry, nie pozostawia śladów po wyciągnięciu pajęczaka i pozwala na usunięcie go za pomocą jednego ruchu – bez szarpania się z kleszczem.

Dla kogo przeznaczone jest lasso Trix™?

Lasso na kleszcze to przedmiot szerokiego zastosowania. Sprawdzi się zarówno u ludzi, w tym małych dzieci oraz zwierząt domowych i hodowlanych. Dzięki precyzyjnemu użyciu, zgodnemu z instrukcją obsługi, z łatwością usuwamy pasożyta z zakamarków ciała czy głębokiej sierści zwierzęcia. Nawet ruchliwe dzieci, obawiające się zabiegu, nie odczują go boleśnie.

Proces usuwania polega na założeniu lassa wokół zewnętrznej, wystającej części kleszcza, uwolnieniu przycisku, co powoduje zaciśnięcie pętelki, a następnie trzymając przedmiot prostopadle do ciała, wyciągnięciu pasożyta. Po zabiegu należy zdezynfekować miejsce ukąszenia i skutecznie pozbyć się kleszcza! Uwaga! W przypadku ewentualnych problemów lub niepewności radzimy zatrzymać proces i udać się do specjalisty, który dokona fachowej, medycznej analizy i samemu wyjmie pasożyta.

Zalety przyrządu do usuwania kleszczy Trix™

Usuwanie kleszcza przy użyciu lassa Trix™ jest łatwym i bezbolesnym zabiegiem. Przyrząd jest niezwykle precyzyjny, gdyż potrafi usunąć nawet najmniejsze osobniki. Stosowany i polecany przez lekarzy i weterynarzy; wskazywany jako nieodzowny element domowych, szkolnych i wyjazdowych apteczek.  Jego konstrukcja sprawia, że wyjęcie kleszcza z ucha, sierści czy innych, trudnodostępnych miejsc staje się nieskomplikowanym działaniem.

Pamiętajmy, że miejsce ukąszenia należy sprawdzać i w razie niepokojących zmian skórnych czy innych objawów zdrowotnych, usuniętego kleszcza warto przekazać do badania laboratoryjnego. W tym celu można skorzystać z załączonej do zestawu fiolki i przechować pajęczaka w lodówce. W razie potrzeby, fiolka umożliwia bezpieczne przetransportowanie pasożyta do laboratorium.

Pamiętajmy, że kleszcze to jedne z najniebezpieczniejszych pajęczaków w Polsce. Nie należy lekceważyć ugryzienia przez nie! W przypadku zaobserwowania podejrzanych objawów po wyjęciu pasożyta, koniecznie trzeba zgłosić się do lekarza lub weterynarza!

Trix™ wspiera działanie mające na celu diagnostykę chorób odkleszczowych, dlatego wraz z zakupem przyrządu otrzymujesz rabat 10 zł na badanie kleszcza. Dowiedz się więcej https://zbadajkleszcza.pl/

 Trix™ - przyrząd do usuwania do kleszczy, jest zarejestrowanym wyrobem medycznym klasy I. - przeszedł pozytywnie weryfikację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Testy

Lasso Trix™ przetestowano pod względem bezpieczeństwa i skuteczności w laboratoriach medycznych koncernu SAAB. Ponadto, producent przeprowadził próby usuwania na 12 tys. kleszczy, z których każdy został poddany oględzinom pod mikroskopem w celu stwierdzenia mikrouszkodzeń. Badania wykazały, iż ponad 90% kleszczy zostało usuniętych w całości, co plasuje urządzenie na pierwszym miejscu pod względem skuteczności wśród innych przyrządów dostępnych na świecie.

Trix™ testowano głównie na psach, kotach, krowach, koniach, a także doskonale sprawdził się w próbach na ludziach.  

 

Atuty przyrządu - podsumowanie:

  • specjalistyczny przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy,
  • usuwa pajęczaka w całości w prosty, bezbolesny i niezawodny sposób,
  • usuwa nawet najmniejsze rozmiary kleszcza,
  • konstrukcja lassa umożliwia prawidłowe usunięcie całego kleszcza, zapobiegając tym samym groźnym infekcjom,
  • przyrząd świetnie radzi sobie z usunięciem kleszcza w przypadku ruchliwych dzieci, a także zwierząt.
  • umożliwia usuwanie pasożyta z uszu, grubej sierści i innych trudnodostępnych miejsc,
  • usunięty kleszcz znajduje się zawsze na końcu lassa; co umożliwia łatwe pozbycie się intruza,
  • pętelka wykonana jest z nowoczesnego włókna węglowego o dużej wytrzymałości,
  • załączona fiolka umożliwia przekazanie kleszcza do badania laboratoryjnego.

 

Pamiętaj! - odpowiednio wczesne i prawidłowe usunięcie kleszcza zapobiega zakażeniom i powikłaniom spowodowanym poważnymi chorobami odkleszczowymi. 


 

Producentem przyrządu jest firma Karo Pharma AB z siedzibą w Sztokholmie, Szwecja.
Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Premium Brands MagdalenaTybura.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl